Paper Drive Corner Assignments

Kathy Redmond Broad & High
Pat Elgin Broad & High
Judith Beim North Market
David Shelby North Market
Arthur Flesch North Market
Greg Lashutka North Market
Michael Spiers Kleen-a-car
Keith Fackler Refugee & Winchester Pike
Corey Dubin Refugee & Winchester Pike
Gil Feiertag Refugee & Winchester Pike
Layton McCallum Brice & Livingston
Rob Slagle III Brice & Livingston
David Chrisman Brice & Livingston
Michelle Yates Brice & Livingston
Edgar Sanders Brice & Tussing
James Beatley Jr. Brice & Tussing
Doug Martin Brice & Tussing
Joseph Slattery Brice & Tussing
Richard Mark Brice & Tussing
Todd Jenkins Brice & Tussing
David Whiting Groveport, Main, & College
Jerry Mason Groveport, Main, & College
David Pryor Groveport, Main, & College
John Pugno Groveport, Main, & College
Kristin Friddle Groveport, Main, & College
Harlan Meyer Drexel & Main
Timothy Cory Drexel & Main
Timothy Madison Drexel & Main
Lee Nathans Drexel & Main
Carl Bauer Drexel & Main
Harvey Solomon Drexel & Main
Shelby Nathans Drexel & Main
Steven Block Drexel & Main
Betsy Eckel Drexel & Main
Guy Cory Drexel & Main
David Madison Drexel & Main
Richard Callahan East Broad & Hamilton
Ronald Friedman East Broad & Hamilton
Mary Woodyard East Broad & Hamilton
Lillian Grossman East Broad & Hamilton
Dave Woodyard East Broad & Hamilton
Alan Rosen East Broad & Hamilton
Stuart Grossman East Broad & Hamilton
Thomas Beck East Broad & I-71
Tom Littleton East Broad & I-71
Cathy Patterson East Broad & I-71
Timothy Beck East Broad & I-71
Thomas Beck East Broad & I-71
Geoffrey Schleicher East Broad & James
Ralph Breitfeller East Broad & James
Max Ruben East Broad & James
Howard Schottenstein East Broad & James
Theodore Coons East Broad & James
Donald Hamilton East Broad & James
Barry Daroe Gahanna, Stygler & Agler
James Vonau Gahanna, Stygler & Agler
Lawrence Press Gahanna, Stygler & Agler
Dan Jeffers Gahanna, Stygler & Agler
Denise Garrett Gahanna, Stygler & Agler
John Sherman Gahanna, Stygler & Agler
Donald Wynkoop Gahanna, Stygler & Agler
Craig Scholz Livingston & Hamilton
Bruce Clevenger Livingston & Hamilton
Dick Curry Livingston & Hamilton
Melanie Evans Livingston & Hamilton
Joseph Pishitelli Livingston & Hamilton
Kevin Scholz Livingston & Hamilton
Daniel Barnett Livingston & Hamilton
Carl Graf Livingston & Hamilton
Carl Graf Jr. Livingston & Hamilton
Philip Schell James & Livingston
Atchie Atcheson IV James & Livingston
Edward Gallick James & Livingston
Joe McKelvey James & Livingston
Jim Atkinson James & Livingston
Beth Atkinson James & Livingston
Pamela Palmer James & Livingston
Michael Kuhn James & Livingston
Fred Kuhn Jr. James & Livingston
Wil Anderson Jr. Alum Creek & Main (Kroger)
John Connor II McNaughten & Main
Paul Workmaster McNaughten & Main
Robert Hanson McNaughten & Main
Stephen Brubaker McNaughten & Main
D. Gardner Dunn McNaughten & Main
James Spencer McNaughten & Main
Alan Block McNaughten & Main
James Mock Sr. McNaughten & Main
Charles Brubaker McNaughten & Main
Philip Ikehorn McNaughten & Main
Charles Deems McNaughten & Main
Thomas Wilkinson McNaughten & Main
Jeff Mansell McNaughten & Main
Max Margolis McNaughten & Main
John Eberle McNaughten & Main
Darrell Gammell East Broad & Meijer
Mark Sweazy East Broad & Meijer
Bill Dobbins East Broad & Meijer
Larry Mitchell East Broad & Meijer
Walter Workman East Broad & Meijer
Theotis James East Broad & Meijer
Howard Newsome East Broad & Meijer
Mario Ciardelli East Broad & Meijer
Rodney Crabtree Sr. East Broad & Meijer
Daryl Bakenhaster East Broad & Meijer
Jack Huber Jr. East Broad & Meijer
Homer Cordle East Broad & Meijer
Keith Wing D.D.S. Rt. 256 & I-70 – Reynoldsburg
Steve Wander Rt. 256 & I-70 – Reynoldsburg
Brian Best Rt. 256 & I-70 – Reynoldsburg
Mary Anne Knapke Rt. 256 & I-70 – Reynoldsburg
Kathy Wyatt Rt. 256 & I-70 – Reynoldsburg
Steven Tanzer Rt. 256 & I-70 – Reynoldsburg
Curtiss Williams Sr. Rt. 256 & I-70 – Reynoldsburg
Martha Hughes E. Broad & Reynolds – New Albany
Kenton Loy E. Broad & Reynolds – New Albany
William Kilkenny E. Broad & Reynolds – New Albany
Craig Kegg E. Broad & Reynolds – New Albany
Robert Childers E. Broad & Reynolds – New Albany
Jennifer Childers E. Broad & Reynolds – New Albany
Adam Price E. Broad & Reynolds – New Albany
Bruce Hughes E. Broad & Reynolds – New Albany
Jeffrey Bell E. Broad & Reynolds – New Albany
Stephen Miller Gender Road & Rt. 33
Gary Ufferman Gender Road & Rt. 33
Paul Afek Gender Road & Rt. 33
Justin Hazley Gender Road & Rt. 33
Ted Bernert Gender Road & Rt. 33
John Campbell Gender Road & Rt. 33
George Arnold Gender Road & Rt. 33
Ryan Shadwick Cleveland & Schrock
Steven Fields Cleveland & Schrock
Dan Carter Cleveland & Schrock
Jay Fields Cleveland & Schrock
John McCandless Jr. Cleveland & Schrock
Pat Heagerty Cleveland & Schrock
Derek Shannon Cleveland & Schrock
Dennis Shreve Cleveland & Schrock
Erik Zwilling Cleveland & Schrock
William Lucas Jr. Henderson & High
Scott Rogers Henderson & High
Mark Hagans Henderson & High
David Keister Henderson & High
Christopher Coe Henderson & High
Jay Danner Henderson & High
Jeff Norris Henderson & High
Paul Eberts North Broadway & High
Jerry Riseling North Broadway & High
Greg Berning North Broadway & High
Larry Beetham North Broadway & High
John Robinson North Broadway & High
John Eberts North Broadway & High
Patrick DeVine Karl & Rt. 161
Thomas Bainbridge Karl & Rt. 161
Ronald Rotaru Karl & Rt. 161
Jerry Lippe Karl & Rt. 161
Larry Johnson Karl & Rt. 161
Warren Robbins Karl & Rt. 161
Ryan Lippe Karl & Rt. 161
James Wheeler Karl & Rt. 161
David Whitmer Karl & Rt. 161
Annie Munson Karl & Rt. 161
Janet Short Karl & Rt. 161
Grant Moellenkamp Karl & Rt. 161
Bruce Soll Morse & Stelzer/ Easton S.C.
James Sauer Morse & Stelzer/ Easton S.C.
David Axelrod Morse & Stelzer/ Easton S.C.
John Sauer Morse & Stelzer/ Easton S.C.
Robert Basbagill Jr. Morse & Stelzer/ Easton S.C.
Robert Freed Morse & Stelzer/ Easton S.C.
Alonzo Ali Morse & Stelzer/ Easton S.C.
Bradley Stammler Morse & Stelzer/ Easton S.C.
Jo Riley Morse & Stelzer/ Easton S.C.
Erin Thompson Morse & Stelzer/ Easton S.C.
Bill Albanese Morse & Stelzer/ Easton S.C.
Gladys Davis Morse & Stelzer/ Easton S.C.
David Klopfenstein Morse & Stelzer/ Easton S.C.
Michael Riley Morse & Stelzer/ Easton S.C.
Mike Guerin Morse & Stelzer/ Easton S.C.
Jack Culp Not Working Corner
Larry Sutherland Morse & Karl
Zachary Swisher Morse & Karl
Rick Wanner Jr. Morse & Karl
Michael Albert Jr. Morse & Karl
Michael Albert Sr. Morse & Karl
Kenneth Comaty Morse & Karl
David Jones Morse & Cleveland
John Kuss Morse & Cleveland
Raymond Lund Morse & Cleveland
Don Lund Morse & Cleveland
Gary Parks Morse & Cleveland
Michael Dougherty Morse & Cleveland
John Fortkamp Morse & High
John Umpleby Morse & High
Gary DeJohn Morse & High
Richard Hickman Jr. Morse & High
Adam Friedman Morse & High
Bill Hedrick Morse & High
David Zeyen Morse & High
Jonathan Fortkamp Morse & High
Randy Porter Main & High – New Albany
Rob Galindo Main & High – New Albany
Matthew Porter Main & High – New Albany
James Porter Main & High – New Albany
Bill LeMaster Main & High – New Albany
Charlie Porter Jr. Main & High – New Albany
Richard Boyce Jr. Morse & Hamilton
Angel Canales Jr. Morse & Hamilton
Gene Bassin Jr. Morse & Hamilton
Jim Simpson Morse & Hamilton
Bill Cooper Jr. Morse & Hamilton
Matthew Schwartz Morse & Hamilton
Savannah Emler Morse & Hamilton
Kathleen Boyce Morse & Hamilton
Lee Tucker Morse & Hamilton
Joseph Polis Polaris Pkwy & I-71 – Polaris
Rod Essig Polaris Pkwy & I-71 – Polaris
Keith McGrath Polaris Pkwy & I-71 – Polaris
Michael McGarity Polaris Pkwy & I-71 – Polaris
Timothy Wheeler Polaris Pkwy & I-71 – Polaris
Bonnie Lewis Polaris Pkwy & I-71 – Polaris
Thomas McGarity Polaris Pkwy & I-71 – Polaris
Howard Lewinter Schrock (Roush Hardware)
Robert Dutko Schrock (Kroger)
Stan Partlow Jr. Cleveland & County Line – Westerville
Pat O’Reilly Cleveland & County Line – Westerville
Jack Curtis Cleveland & County Line – Westerville
Brian Leary Cleveland & County Line – Westerville
Kirk Smith Cleveland & County Line – Westerville
Dennis O’Reilly Cleveland & County Line – Westerville
James Morris County Line & Sunbury
J. Chris Lentz County Line & Sunbury
Jeffrey Moore County Line & Sunbury
Al Wooten County Line & Sunbury
John Valentine County Line & Sunbury
Mark Bivenour Sancus & Lazelle – Polaris
Melinda Hunley Sancus & Lazelle – Polaris
Alan Barnes Sancus & Lazelle – Polaris
Casey Martin Sancus & Lazelle – Polaris
Butch Blackburn Sancus & Lazelle – Polaris
Kenny Martin Jr. Sancus & Lazelle – Polaris
Gil Breault Sancus & Lazelle – Polaris
Paul Hunley Sancus & Lazelle – Polaris
Jeff Martin Sancus & Lazelle – Polaris
Rick Aniol Polaris Pkwy & Old State – Polaris
Gregory Andre Polaris Pkwy & Old State – Polaris
Jerry Fogle Polaris Pkwy & Old State – Polaris
Scott Dunning Polaris Pkwy & Old State – Polaris
Tracy Ferguson Polaris Pkwy & Old State – Polaris
Aaron Jones Polaris Pkwy & Old State – Polaris
Steve Ulrich Polaris Pkwy & Old State – Polaris
Charles Carroll Polaris Pkwy & Old State – Polaris
Bill Stille Polaris Pkwy & Old State – Polaris
Joseph Boggioni Polaris Pkwy & Old State – Polaris
Anthony Mabry Polaris & Sancus – Polaris
Tim McKelvey Polaris & Sancus – Polaris
Janis Gray Sugarbush Stores
Stephanie Sommers Sugarbush Stores
John McCauley Sugarbush Stores
Michael Conway N. State & Maxton – Westerville
Jack Gordon Jr. N. State & Maxton – Westerville
Ron Porshinsky N. State & Maxton – Westerville
Thomas Maloney N. State & Maxton – Westerville
Joseph Rodenfels N. State & Maxton – Westerville
Robert Iddings N. State & Maxton – Westerville
Shannon Pacheco N. State & Maxton – Westerville
Joey Rodenfels N. State & Maxton – Westerville
Dick Conway N. State & Maxton – Westerville
John Brandt High & Rt. 161
James Graham High & Rt. 161
Michael Roney High & Rt. 161
Edwin Wagers High & Rt. 161
Doug Hoover High & Rt. 161
Joseph Urquhart High & Rt. 161
Perry Sarle High & Rt. 161
Cindy Williamson High & Rt. 161
Roberto Ciotola High & Rt. 161
Elliott Hoover High & Rt. 161
Sheila Zirkle High & Rt. 161
Joseph Chornyak Jr. Campusview Blvd. & High
Joseph Chornyak Sr. Campusview Blvd. & High
Jim Scowden Campusview Blvd. & High
Ronald Wheeler Campusview Blvd. & High
Pat McGarity Campusview Blvd. & High
Bill McGarity Campusview Blvd. & High
Thomas Conner Bethel & Rt. 315
Tom Byrne Bethel & Rt. 315
Timothy Carroll Bethel & Rt. 315
John Byrne Bethel & Rt. 315
Terry Arnold Bethel & Rt. 315
James Joyce Bethel & Rt. 315
Patrick Bigler Bethel & Rt. 315
Craig Rundio Bethel & Rt. 315
Shaun Wickham Bethel & Rt. 315
Zak Scott Bethel & Rt. 315
William Brethel Bethel & Rt. 315
Ted Rundio Bethel & Rt. 315
Ralph Berger Bethel & Sawmill
Leon McLaughlin Bethel & Sawmill
David Bosley Bethel & Sawmill
James Hughes Bethel & Sawmill
Jeffory Pountney Bethel & Sawmill
Thomas Nolan Bethel & Sawmill
Ron O’Brien Bethel & Sawmill
Mark Francescon Bethel & Sawmill
Young Son Bethel & Sawmill
Shirlien Metersky Bethel & Sawmill
Michael Metersky Bethel & Sawmill
Jerry Durham Bethel & Sawmill
Patrick McGrath Lazelle Rd. & High – Powell
Bill Patterson Lazelle Rd. & High – Powell
Dale Crawford Lazelle Rd. & High – Powell
Steven Caudill Frantz & Rt. 161
Chuck Postlewaite Frantz & Rt. 161
Dennis Lynch Frantz & Rt. 161
Glenn Aidt Frantz & Rt. 161
Dennis McQuaid Frantz & Rt. 161
Bill Davy Frantz & Rt. 161
Gregory Longo Frantz & Rt. 161
Mike Doss Frantz & Rt. 161
Kerry Tompkins Frantz & Rt. 161
Theodore King Frantz & Rt. 161
Jerome Johnson Fishinger & Rt. 33
Michael Sagle Fishinger & Rt. 33
David Specht Fishinger & Rt. 33
Ronald Holman Fishinger & Rt. 33
Mark Wood Fishinger & Rt. 33
Jeff Kirk Fishinger & Rt. 33
Andy Dale Fishinger & Rt. 33
Bob Tucker Fishinger & Rt. 33
Stuart Jones Fishinger & Rt. 33
Dave Durtschi Fishinger & Rt. 33
Michael Auld Muirfield & Perimeter – Dublin
Terri McSchooler Muirfield & Perimeter – Dublin
William Wolfe Jr. Muirfield & Perimeter – Dublin
Thomas Oleksa Muirfield & Perimeter – Dublin
Marcia Bennett Muirfield & Perimeter – Dublin
Timothy Weihe Muirfield & Perimeter – Dublin
Ralph Sanese Jr. Muirfield & Perimeter – Dublin
David Fredette Muirfield & Perimeter – Dublin
Rich Prettyman Muirfield & Perimeter – Dublin
Thomas Weihe Muirfield & Perimeter – Dublin
Dora White Henderson & Kenny
Kevin Condon Henderson & Kenny
Laura Brennan Henderson & Kenny
Stephen Colahan Henderson & Kenny
Leslie Swearingen Henderson & Kenny
Terry Sansbury Henderson & Kenny
Mark Stinnett Henderson & Kenny
Mark Manion Henderson & Kenny
Bruce Peterson Lane Ave. & Northwest Blvd.
Seymour Ludwig Jr. Lane Ave. & Northwest Blvd.
Charles Herrera Lane Ave. & Northwest Blvd.
Michael Stafford Lane Ave. & Northwest Blvd.
Thomas Schooley Lane Ave. & Northwest Blvd.
Anthony Stevens Lane Ave. & Northwest Blvd.
Fritz Goss Lane Ave. & Northwest Blvd.
James Trapp Lane Ave. & Northwest Blvd.
Jonathan Turner Lane Ave. & Northwest Blvd.
Mike Heys Lane Ave. & Northwest Blvd.
Hank Martensen Jr. Lane Ave. & Northwest Blvd.
John O’Leary Linworth & Rt. 161
Joseph Gans Linworth & Rt. 161
George Gans Jr. Linworth & Rt. 161
James Fath Linworth & Rt. 161
Brian Campbell Linworth & Rt. 161
William Schuck Linworth & Rt. 161
Gregg Sheehe Linworth & Rt. 161
Russ Woda D.O. Linworth & Rt. 161
Richard Nadler Linworth & Rt. 161
Brian Rigg Linworth & Rt. 161
Preston Garvin Sawmill & Hard
Wayne Bump Sawmill & Hard
Richard DiPiero Sawmill & Hard
Mark Bainbridge Sawmill & Hard
Gerard Kortyna Sawmill & Hard
Michael Dove Sawmill & Hard
Douglas Crim Reed & Henderson
Thomas Shutt Reed & Henderson
Larry Carpenter Reed & Henderson
Paul Zenisek Reed & Henderson
Jeff Laylin Reed & Henderson
George Mather Reed & Henderson
Richard Wood Reed & Henderson
Mike Murray Reed & Henderson
Dan Magnuson Reed & Henderson
Cynthia Sankey Reed & Henderson
Stephen Covert Reed & Henderson
Brett Moorehead Reed & Henderson
David Quillen Sawmill & Rt. 161
Thomas Ewers Sawmill & Rt. 161
Jim Highfield Sawmill & Rt. 161
John Harris Sawmill & Rt. 161
Carl Aschinger Jr. Sawmill & Rt. 161
Jeffrey Burrey Sawmill & Rt. 161
Ray Highfield Sawmill & Rt. 161
Michael Mahoney Sawmill & Rt. 161
John Hill Jr. Sawmill & Rt. 161
Richard Leiss Sawmill & Rt. 161
John Cooper Sawmill & Rt. 161
Dom Tiberi Sawmill & Rt. 161
Jim Fortkamp Sawmill & Rt. 161
Donald Frizzell Trabue & Rt. 33
John Frericks Tremont & Fishinger
Rusty Schuermann Tremont & Fishinger
William Peddicord Tremont & Fishinger
Jonathan Rinehart Tremont & Fishinger
Aaron Fogt Tremont & Fishinger
Joseph D’Andrea Tremont & Fishinger
Brad Armstrong Tremont & Fishinger
Gregory Weber North Broadway & Rt. 315
Thomas Blake North Broadway & Rt. 315
Shari Carroll North Broadway & Rt. 315
Bob O’Shaughnessy Sr. North Broadway & Rt. 315
Bruce Nicklaus North Broadway & Rt. 315
Tom Flynn North Broadway & Rt. 315
Brandy Higgins North Broadway & Rt. 315
Andrew McNulty North Broadway & Rt. 315
Kevin George North Broadway & Rt. 315
Walter Doyle Worthington Hills
Stephen Chandler Worthington Hills
Bill Hasbrouck Worthington Hills
Mike Miller Jr. Worthington Hills
Greg Porter Worthington Hills
Robert Ball Jr. Worthington Hills
Doug St. Myer Worthington Hills
Thomas Green Worthington Hills
Timothy Miller Worthington Hills
James Grote Whittier & High
Donice Foraker Whittier & High
Neil Burns Whittier & High
Matthew Murphy Whittier & High
George Miller Great Southern S.C.
Greg Paxton Great Southern S.C.
Michael Kelley Great Southern S.C.
Sandy McGrath Great Southern S.C.
John Hill Great Southern S.C.
Jerry Ruby Great Southern S.C.
Charles Campbell Great Southern S.C.
Gus Burnett Great Southern S.C.
Zakary Matheny Great Southern S.C.
Jason Woehrle Great Southern S.C.
Bob Cloud Great Southern S.C.
Robert Cloud Great Southern S.C.
Leo Lackner Caskey Cleaners-47 W. Gates
Nate Woods Caskey Cleaners-47 W. Gate
Richard Brown Central Point S.C.
Ryan Martin Central Point S.C.
Joseph Catey Central Point S.C.
Clifford Davis Central Point S.C.
Ralph Casto Central Point S.C.
Lawrence Reeves Jr. Central Point S.C.
John Gallick Central Point S.C.
Ralph Taylor Central Point S.C.
Daniel Martin Central Point S.C.
Joseph Tate Broadway & Park St. Grove City
Paul Hildreth Broadway & Park St. Grove City
Terry Duckworth Broadway & Park St. Grove City
Steven Brobst Broadway & Park St. Grove City
Todd Huber Broadway & Park St. Grove City
Dana Rose Broadway & Park St. Grove City
Ronald Alford Broadway & Park St. Grove City
William Harris Stringtown & Hoover-Grove City
James Miller Stringtown & Hoover-Grove City
Dewey Stokes Stringtown & Hoover-Grove City
Phillip English Stringtown & Hoover-Grove City
James Hangen Stringtown & Hoover-Grove City
Fran Siegwardt Stringtown & Hoover-Grove City
Joseph Belmonte Stringtown & Hoover-Grove City
Andy Shaffer Stringtown & Hoover-Grove City
Eric Woodland Stringtown & Hoover-Grove City
Vincent Catalogna West Broad & Wilson
Gregg Hoover West Broad & Wilson
Emanuel Cimilluca West Broad & Wilson
Philip Pini West Broad & Wilson
Cheryl Izzard West Broad & Norton
Maureen Lorms West Broad & Norton
Jim Martin West Broad & Norton
Tony Perez West Broad & Norton
Tom Money West Broad & Norton
Edward Holycross West Broad & Norton
David VanOrder Stringtown & Thistlewood-Grove City
Fred VanOrder Stringtown & Thistlewood-Grove City
Scott VanOrder Stringtown & Thistlewood-Grove City
Jim Parmenter Stringtown & Thistlewood-Grove City
Brian Furniss Stringtown & Thistlewood-Grove City
Larry Ritter Stringtown & Thistlewood-Grove City
Patrick Conley Stringtown & Thistlewood-Grove City
Tim Weigand Stringtown & Thistlewood-Grove City
Albert Iosue Georgesville Rd. & I-270
Jason Williams Georgesville Rd. & I-270
Joseph Piccione Georgesville Rd. & I-270
Bill Williams Jr. Georgesville Rd. & I-270
Susan Davis Georgesville Rd. & I-270
Dana Holman Georgesville Rd. & I-270
Arthur Susi Jr. Georgesville Rd. & I-270
John DePalma 5th & Grandview
David Verzella D.D.S. 5th & Grandview
David Morgan 5th & Grandview
Stephen Campbell 5th & Grandview
Pat Valentine Tuttle Crossing & I-270
Jared VanGuilder Tuttle Crossing & I-270
Jim Mentel Tuttle Crossing & I-270
Michael Mentel Tuttle Crossing & I-270
Maggie Mullins Tuttle Crossing & I-270
Brian Hunter Tuttle Crossing & I-270
Chris Nottke Tuttle Crossing & I-270
Brian Flanagan Tuttle Crossing & I-270
Lee Martin Tuttle Crossing & I-270
Bonnie Welch Tuttle Crossing & I-270
Ron Prysi Tuttle Crossing & I-270
Mark Flanagan Tuttle Crossing & I-270
Genevieve Dolan Tuttle Crossing & I-270
Joseph Valentine Tuttle Crossing & I-270
Jim Couzins Tuttle Crossing & I-270
Joseph Valentine Sr. Tuttle Crossing & I-270
Frank McCathran Cemetery & Leap – Hilliard
Hugh Williams Cemetery & Leap – Hilliard
John Simon Cemetery & Leap – Hilliard
Edwin Skeens Cemetery & Leap – Hilliard
Myron Thompson Cemetery & Leap – Hilliard
Dan Rippeth Cemetery & Leap – Hilliard
John Chubb Cemetery & Leap – Hilliard
Gary Szerszen Mill Run S.C. – Hilliard
Robert Beacom Mill Run S.C. – Hilliard
Colleen Mitchell Mill Run S.C. – Hilliard
Dion Hemmerly Mill Run S.C. – Hilliard
Joseph Warner Mill Run S.C. – Hilliard
Martin Mitchell Mill Run S.C. – Hilliard
Michael Burrell Mill Run S.C. – Hilliard
David Dudley Goodale & Grandview
Michael Callahan Goodale & Grandview
David Fais Goodale & Grandview
Hank Kauffman Goodale & Grandview
Amy Gentry Goodale & Grandview
Jhauna Marie Goodale & Grandview
Catherine Blackford Goodale & Grandview
Tim O’Brien Roberts & Rome Hilliard
Bill Buchholtz Roberts & Rome Hilliard
Laura Dodd Roberts & Rome Hilliard
Adam Moyer Roberts & Rome Hilliard
Randy Jones Roberts & Rome Hilliard
Bob Slater Roberts & Rome Hilliard
Chad Eastwood Roberts & Rome Hilliard
Bill Karn Roberts & Rome Hilliard
John Goetz Sr. Headquarters
Richard Thompson Headquarters
William Kopp Headquarters
John Hughes Headquarters
Samuel Weiner Headquarters
Ted Fischer Headquarters
Joseph Karam Headquarters
Charles Schloss Headquarters
Joseph Wentzel Headquarters
Paul Guth Headquarters
Robert Stoll Headquarters
Thomas Mullin Headquarters
Walter Hughes Headquarters
William Sanders Headquarters
John Quinn Headquarters
Donald Friend Headquarters
Daniel Gaus Headquarters
Michael Mahoney Headquarters
Chuck Rundio IV Headquarters
Frank Spiers Headquarters
John Gordon Headquarters
Lawrence Whalen Headquarters
Michael Baumann Headquarters
John Eberts Headquarters
Richard Innis Headquarters
Robert Ebright Headquarters
David Parker Headquarters
Donald Lynne Headquarters
Jeffrey Ferezan Headquarters
Jerry Lux Headquarters
Walter Wallace Headquarters
Wendelin Breckler Headquarters
Michael Miller Headquarters
Elwin Rasmussen Headquarters
Bart Mahoney Headquarters
Ronald Dennis Headquarters
Carl Armbrust Headquarters
Ronald Wilke Headquarters
Dale Thompson Headquarters
Nancy Bowers Headquarters
Bob Pierce Headquarters
Chet DeMary Headquarters
John Peck Headquarters
Townsend Quinn Headquarters
Chip Mills Headquarters
David Serio Headquarters
George Schlecht Headquarters
Jay Schoedinger Headquarters
Jerry Keffer Headquarters
John Vellani Headquarters
John Walter Headquarters
Pearlie Thornton Headquarters
Ray Cunningham Headquarters
Richard Conie Sr. Headquarters
Dick Maslyk Headquarters
Roman Krauss Headquarters
Roy Flood Headquarters
Terry De Vassie Headquarters
Mike Hill Headquarters
Rich Wagner Headquarters
David Hussey Out of State
Robert Leftwich Out of State
Raymond Evans Jr. Out of State
Sherley Mumaw Out of State
Kenneth Wohlfarth Out of State
Kevin Jehl Out of State
William Brown Out of State
Gary Scott Out of State
Joseph Zimmerman Out of State
Robert Hoskins Out of State
Raymond Weedon Out of State
Stephen Smith Out of State
David Beck Not Selling Papers
Donald Green Not Selling Papers
James Jackson Not Selling Papers
Joe Mollica Not Selling Papers
Gary Phillips Not Selling Papers
Bernard Hirsch Not Selling Papers
Jim Kao Not Selling Papers
Rex Ray Not Selling Papers
Stephen Rogers Not Selling Papers
Yung-Chen Lu Not Selling Papers
Garry Beim To Be Reassigned
Mary Meiresonne Flynn To Be Reassigned
Charity Newsies